Laskuaikataulu 2021

Veneiden laskuaikataulut 2021. Laskupäivä on 8.5.

VeneNostoajankohta
Ilona8:00–10:00
Tirpukka 28:00–10:00
Allegria8:00–10:00
Capella8:00–10:00
Nana8:00–10:00
Festiente8:00–10:00
Tuuliviiri8:00–10:00
Erika8:00–10:00
Lilli8:00–10:00
Milla8:00–10:00
Iiris10:00–13:00
Mirkka Maaria10:00–13:00
Sagittarius10:00–13:00
Amelie10:00–13:00
Olivia II10:00–13:00
Onni10:00–13:00
Brita II10:00–13:00
Janette10:00–13:00
Astrid10:00–13:00
Kihu10:00–13:00
Hupu13:00-15:00
Ingrid13:00-15:00
Regina13:00-15:00
Malin Mås13:00-15:00
S/Y Hippu13:00-15:00
Fatima13:00-15:00
Ronja13:00-15:00
Tiina13:00-15:00
2. sallittunautinto13:00-15:00